KnowledgeTree, PHP-MySQL altyapısını kullanan, orta seviye bir açık kaynak kodlu döküman yönetimi uygulamasıdır. Belgelere webden, masaüstünden ya da Microsoft Office uygulamalarından ulaşılmasına olanak sağlamaktadır.

Ayrıca uygulama bünyesindeki tartışma forumu, e-posta ve etiketleme gibi özellikleriyle de belgenin başkalarıyla rahat paylaşılabilmesini kolaylaştırıyor.

Role bağlı izin sistemi sayesinde her kullanıcı için sisteme bağlanma özelliklerini kısıtlayabiliyor ya da artırabiliyorsunuz. Belgeler üzerindeki güncellemeler her kullanıcı tarafından görülebiliyor. Her kullanıcı sisteme isterse farklı bir dil ile bağlanabiliyor. KnowledgeTree ile çok dilli büyük bir sanal ofis oluşturulabilir.

KnowledgeTree çoklu sıkıştırılmış(zip) dosya alma özelliğine de sahiptir. API desteği sayesinde 3.parti yazılımlarda entegre edilebilir.

En sağlam özelliklerinden biride güçlü arama yeteneğidir. Aynı anda farklı formattaki Microsoft Office, PDF, OpenOffice, XML, HTML, RTF, text vb. formatları bünyesinde arayabilmektedir.

KnowledgeTree, açık kaynak kodlu yazılımı iş için döküman yönetimi olarak tasarlanmıştır. Sorunsuz iş süreci gereksinimlerine uygunluk için  Microsoft® Office®, Microsoft® Windows® and Linux® ile çalışabilir.

KnowledgeTree, PHP-MySQL altyapısını kullanan, oldukça üst seviye bir açık kaynak belge-döküman yönetimi uygulaması. Belgelere webden, masaüstünden ya da Microsoft Office uygulamalarından ulaşılmasına olanak sağlıyor.

Ayrıca uygulama bünyesindeki tartışma forumu, e-postalama ve etiketleme gibi özellikleriyle de belgenin başkalarıyla rahat paylaşılabilmesini kolaylaştırıyor

Role bağlı izin sistemi sayesinde her kullanıcı için sisteme bağlanma özelliklerini kısıtlayabiliyor ya da artırabiliyorsunuz. Belgeler üzerindeki güncellemeler her kullanıcı tarafından görülebiliyor. Her kullanıcı sisteme isterse farklı bir dil ile bağlanabiliyor. Çok dilli harika büyük bir sanal ofis oluşturulabilir.

KnowledgeTree çoklu yani sıkıştırılmış(zip) dosya alma özelliğine de sahip. API desteği sayesinde 3.parti yazılımlarda entegre edilebilir.

En sağlam özelliklerinden biride güçlü arama yeteneği. Aynı anda farklı formattaki Microsoft Office, PDF, OpenOffice, XML, HTML, RTF, text vb. formatları bünyesinde arayabiliyor.

1.sınıf bir sanal ofis ve online belge yönetimi uygulaması

Birlikte çalışma, Verimlilik Artışı

KnowHow DYS açık kaynak yazılımı iş adamları için döküman yönetimi olarak tasarlanmıştır. Sorunsuz iş süreci gereksinimlerine uygun tüm işbirliğini tatmin etmek için  Microsoft® Office®, Microsoft® Windows® and Linux®. KnowHowTree Microsoft ® Office ®, Microsoft ® Windows ® ve Linux ® ile çalışabilir.