Alfresco Development: Markanız için Çözüm ve Faydalar

Alfresco Geliştirme: Markanız için Çözüm ve Faydalar Nedir?

Alfresco Geliştirme Hizmetleri, güçlü bir iş süreci ve bilgi yönetimi yazılımı paketinden oluşur. Java destekli bu Dijital İş Platformu, işletmelere hem tamamlayıcı hem de lisanslı çözümler sunar. Önceki yazımızda, Alfresco'nun kurumsal dijital dönüşümü yönlendirmedeki önemli rolünü derinlemesine bir bakış açısı sunarak inceledik. Ayrıca açık havada geliştirme için işçi kiralamak istiyorsanız bizimle işbirliğinin özelliklerini de anlatacağız.

Alfresco nedir?

Alfresco nedir?

Alfresco, Java teknolojisini temel alan iş süreci ve bilgi yönetimi yazılımı paketiyle işletmelere ücretsiz ve lisanslı bir Dijital İş Platformu sağlar. Alfresco'nun dijital dönüşüme katkısı hakkında daha fazlasını keşfetmek için önceki gönderimize bakın.

Öncelikle birçok sürümün her birini tanımlayarak Alfresco'nun açık kaynak çözümlerinin avantajlarını keşfedelim.

 • Alfresco'nun Community Edition (CE) platformu ücretsizdir ve zorunlu olmayan kurumsal işlevler veya içerik ihtiyaçları için tasarlanmıştır. İşletmelerin yetenekli Alfresco geliştiricilerine erişimi varsa, bunu araştırma ve yenilik için bir temel olarak kullanabilirler.
 • Enterprise Edition (EE), gelişmiş performans, güncellemeler, ölçeklenebilirlik ve kurumsal düzeyde özelliklere sahip abonelik tabanlı bir sürümdür. Ticari ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve Alfresco veya yetkili ortakların desteğine ek olarak gelişmiş bağlantı sağlar. Hem yerel olarak hem de bulut üzerinden erişilebilir.

Alfresco geliştiricileri ー Selensoft kurulum, yapılandırma, eğitim ve destek hizmetleri sunar, Alfresco açık kaynak topluluk platformuna aktif olarak katılır. İlerlemeyi ve yeniliği ilerletme taahhüdümüz performansın ötesine geçiyor.

Alfresco Çözümlerinin Faydaları

Alfresco Çözümlerinin Faydaları

 1. Geliştirilmiş üretkenlik. Alfresco, manuel prosedürlerin otomasyonu yoluyla genel üretkenliği artırır, hataları azaltır ve personelin stratejik faaliyetler için zaman kazanmasını sağlar.
 2. Birleşik uygulama yönetimi. Verileri ve uygulamaları Alfresco'da merkezileştirerek süreçler daha basit hale getirilebilir, işbirliği iyileştirilebilir ve senkronizasyon ile erişilebilirlik garanti edilir.
 3. Otomatik yönetim görevleri. LDAP entegrasyonu güvenliği artırır, idari iş yüklerini kolaylaştırır, verileri uygulamalar arasında senkronize eder ve kullanıcı yönetimini basitleştirir.
 4. Geliştirilmiş operasyonel verimlilik. Kritik prosedürlerin otomatikleştirilmesi, siparişlerin yerine getirilmesini iyileştirir, gecikmeleri azaltır ve görev yürütmeyi hızlandırır.
 5. Açık rol hiyerarşisi. Açık yönetici-çalışan görevleri, Alfresco'nun işbirlikçi görev yönetimi sayesinde mümkün hale getirilmekte ve bu da işletmelerde üretkenliği ve senkronizasyonu artırmaktadır.
 6. Merkezi bilgi erişimi. Büyük gösterge tabloları önemli verileri ve kaynakları toplayarak işbirliğini teşvik eder ve bilinçli karar almayı mümkün kılar.
 7. Organize belge yönetimi. Alfresco'nun aramaları hızlandıran ve çıktıyı artıran etiketleri, klasör yapısı, meta verileri ve güçlü arama özellikleriyle belge yönetimi daha da kolaylaştırılmıştır.
 8. Hata azaltma. Otomasyon, süreçlerin doğru ve tutarlı olmasını sağlar, veri bütünlüğünü geliştirir ve müşteri memnuniyetini artırır; bunların tümü insan hatası olasılığını azaltır.
 9. KPI ölçümü. Alfresco ile üst düzey liderler, temel hedefleri etkili bir şekilde izleyebilir ve iyi bilgilendirilmiş seçimler yapmalarına yardımcı olacak üretkenlik ve performans istatistiklerini alabilirler.
 10. Kolaylaştırılmış belge iş akışı. Alfresco'nun otomatik belge yönetimi özelliği, yaşam döngüsü boyunca etkili belge hareketliliğini garanti ederek daha hızlı karar almayı ve ekip çalışmasını kolaylaştırır.

Müşteriler Alfresco Geliştirme İçin Neden Bizi Tercih Ediyor?

Müşteriler Alfresco Geliştirme İçin Neden Bizi Tercih Ediyor?

İşte belge yönetimi ve Alfresco danışmanlığında bu kadar iyi olmamızın nedeni:

 • Alfresco'nun Seçkin Platin Ortak statüsü
 • Alfresco DM için çevik geliştirme metodolojisinin kullanımı
 • Ödüllü ECM çözümleriyle tanınmaktadır
 • Alfresco Systems için Akredite Danışmanlar ve Entegratörler
 • Bilgili Alfresco danışmanları, mimarları ve geliştiricileri için rekabetçi fiyatlar
 • Çeşitli iş gücünden 300'ün üzerinde uzman dünya çapında birçok lokasyona yayılmıştır
 • Alfresco projelerini sunmada kanıtlanmış başarı
 • İş Analistleri, UX/UI Uzmanları ve Tasarımcılar dahil şirket içi ön uç uzmanlığı

SelenSoft, deneyimi, başarı geçmişi ve her müşterinin taleplerini karşılamak için özel olarak özelleştirilmiş çözümler yaratma konusundaki kararlılığıyla kendisini güvenilir bir Alfresco geliştirme ortağı olarak diğerlerinden ayırıyor. Selensoft.com müşterilerinin güvenini kazanmak için sürekli olarak beklentilerin ötesine geçiyor. Bunu, geliştirme süreci boyunca açık iletişim hatlarını koruyarak, yenilikçiliğiyle tanınarak ve güçlü destek ve bakım hizmetleri sağlayarak gerçekleştirir.

Sign in to leave a comment
Starting an ERP Business
Starting an ERP Business Project