ERPNext

ERPNext, dünya çapında işletmeler tarafından sevilen, ödüllü ve kullanımı kolay ERP’dir.

Uzman Ekip

Harika destek ekibimiz, ERPNext Cloud’a başlamanıza yardımcı olmaya hazır. Yerel kurulumlar için destek de mevcuttur.

1

İnanılmaz Topluluk

Forum, ERPNext ile ilgili etkinlik merkezidir. Bir soru sorabilir, geliştiricileri bulabilir veya servis sağlayıcıları işe alabilirsiniz.

Geliştirici Dostu

ERPNext açık kaynak ve sonsuz genişletilebilir. Özelleştirin, üzerine inşa edin, Frappé Framework’le oluşturduğunuz kendi uygulamalarınızı ekleyin .

ERPNext Kullanıcıları

Dünya çapında 150 ülkede 3000’den fazla şirket tarafından güveniliyor ve seviliyor

Uzun yıllardır pazar stratejimizle uyumlu ve KOBİ’ler için temel yapı taşlarını sağlayan bir çözüm aradık. Araştırmamız bizi şirketinize ve ERP çözümünüz ERPNext’e götürdü. Düşündüğümüz, bulut tabanlı, diğerleri arasında mobil kullanıma hazır en son teknoloji ile en iyi entegre çözümlere sahip.

Sergio Alcántara 

Meksika

After evaluating a bunch of ERPs including TCS, Tally and many others, I finally found the right ERP for my furniture manufacturing startup. I love using ERPNext and recommend it to any disrete manufacturing company

Sonal Ramnathkar

Pink Guppy Kids, India

ERPNext’i kullanmamızın sebebi, bizim büyüklüğümüzün işi için uygun bir seçenek olması ve işimizle ölçeklendirilebilmesi ve büyümesi ve aynı zamanda ihtiyaçlarımıza göre uyarlanması için istikrar sağlamasıdır

Maya Krumins

Digitales, Australia